0
Washington 4 marca 2020 20:05
"https://live.staticflickr.com/65535/49588451311_bba9f858a0_b.jpg" alt="Image" />

Drodzy użytkownicy!

Codziennie dzielicie się z nami niesamowitymi opowieściami oraz inspirującymi zdjęciami z podróży – zamieściliście na forum już prawie 1700 relacji. I choć każda z nich jest wyjątkowa, co miesiąc staramy się wybrać dla Was najciekawsze z nich, a następnie Wy wybieracie najlepszych autorów. Jak co roku, nadeszła długo wyczekiwana okazja wybrania najlepszych z najlepszych - pora na relację roku 2019!

W tym roku nie obyło się bez drobnych kłopotów - koronawirus nie tylko zasiał panikę w mediach, ale również wywołał problemy w branży turystycznej. Spowodowało to wycofanie się naszego sponsora.. i niemożliwość znalezienia kolejnego. Na szczęście wydawca Fly4free postanowił ufundować dla laureata nagrodę rzeczową związaną z podróżowaniem o wartości do 5000 PLN brutto :) Nagroda rzeczowa zostanie ustalona bezpośrednio z wygranym.

KANDYDATURY

1) Relacja stycznia
Irańscy Qashqai - prawdziwi Nomadzi wciąż istnieją
autor: @dawidchyl

2) Relacje lutego
Ferie w Południowej Afryce
autor: @cart

3) Relacja marca
Wiele twarzy Bangladeszu
autor: @igore

4) Relacja kwietnia
W pustyni i na wodzie, czyli śladami Stasia i Nel
autorzy: @jasiub @becek @novart

5) Relacja maja
Selva, Sierra, Costa - różnorodne Peru
autor: @b79

6) Relacja czerwca
Relacja Dziękczynna - Malediwy i Sri Lanka
autor: @pestycyda

7) Relacja lipca
Iran vs. Iran
autor: @TikTak

8) Relacja sierpnia
Z analogiem w analogowych państwach
autor: @watsky

9) Relacja września
Pięćdziesiąt twarzy Kenii
autor: @pestycyda

10) Relacja października
Gnam se sam [Live 2019]
autor: @tropikey

11) Relacja listopada
Wiele imion Kuby
autor: @zawiert

12) Relacja grudnia
Milion mil, 102 kraje i 7 kontynentów - podróż przez życie
autor: @cart

Kolejność w ankiecie ułożona jest miesiącami, od stycznia do grudnia.
Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się ze wszystkimi zwycięskimi relacjami miesiąca – czas nadrobić zaległości! Naprawdę jest co czytać. Wybierzcie relację roku!

Dodatkowo zapraszamy również do zapoznania się z naszym subiektywnym przeglądem konkursowych relacji na stronie głównej Fly4free.

Quote:
Zasady głosowania w Plebiscycie
1. W Plebiscycie biorą udział relacje użytkowników forum, które w poszczególnych miesiącach zostały nagrodzone jako relacje miesiąca.
2. Głosować w plebiscycie mogą wyłącznie użytkownicy zarejestrowani na forum przed dniem, w którym nastąpiło ogłoszenie plebiscytu.
3. Zarejestrowani użytkownicy forum głosują na ich zdaniem najlepszą i najciekawszą relacją poprzez ankietę umieszczoną na stronie forum.
4. Każdy z użytkowników forum może tylko raz oddać głos, przyznając punkty maksymalnie trzem relacjom, przy czym zasady oddawania głosów i przyznawania punktów są następujące:
• gdy zaznaczymy "1" relacja otrzymuje 3pkt.
• gdy zaznaczymy "2" relacja otrzymuje 2pkt.
• gdy zaznaczymy "3" relacja otrzymuje 1pkt.
5. Zwycięzcą plebiscytu zostanie użytkownik, którego relacja uzyska największą liczbę punktów w głosowaniu przeprowadzonym na forum fly4free, miejsce drugie i trzecie zostanie przyznane relacjom z odpowiednio kolejnymi wynikami.
6. W przypadku remisu, tj. zdobycia największej, identycznej ilości punktów przez więcej niż jedną relację - zostanie przeprowadzone dodatkowe głosowanie celem wyłonienia jednej relacji z największą liczbą punktów
7. Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji przebiegu głosowania pod kątem zgodności z prawem i dobrymi obyczajami.
8. W przypadku, gdy głos/głosy został/y udzielone w sposób niezgodny z Regulaminem lub powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, zostaną one unieważnione i nie będą brane pod uwagę przy ustalaniu wyników Plebiscytu.
9. Plebiscyt rozpoczyna się z chwilą umieszczenia na forum ankiety do głosowania i trwa do godziny 20:05 w dniu 18 marca 2020 roku
10. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone po zamknięciu ankiety dla głosujących, nie później jednak niż do dnia 20 marca 2020 roku.
11. Pełen regulamin dostępny jest bezpośrednio u wydawcy Fly4free.pl

Dodaj Komentarz

Komentarze (15)

tropikey 19 marca 2020 20:58 Odpowiedz
Wyrazy uznania dla @cart, bo tak chyba jeszcze nie było, by jedna osoba miała dwie szanse :D ? Czy jest szansa, żeby dowiedzieć się, o co byłaby "walka", gdyby się sponsor nie wycofał?
wasil10 19 marca 2020 20:58 Odpowiedz
@pestycyda przecież też ma dwie ;)Powodzenia wszystkim uczestnikom życzę!
tom971 19 marca 2020 20:58 Odpowiedz
tropikey napisał:.. bo tak chyba jeszcze nie było, by jedna osoba miała dwie szanse :D ? Parę lat temu też miała miejsce samokanibalizacja :)Powodzenia !
dawidchyl 19 marca 2020 20:58 Odpowiedz
Washington napisał:Dodatkowo zapraszamy również do zapoznania się z naszym subiektywnym przeglądem konkursowych relacji na stronie głównej Fly4free.Gdzie to się znajduje ?Edit: Już widzę :-)
washington 19 marca 2020 20:58 Odpowiedz
Jesteśmy na półmetku konkursu, jeśli ktoś siedzi w domu z powodu odwołanych lotów, pracy zdalnej lub kwarantanny - zachęcam do lektury i głosowania :)
marcinsss 19 marca 2020 20:58 Odpowiedz
Powinni tego zabronić!Jak można tak człowieka skołować...Zapoznałem się z każdą relacją. Niektóre czytałem wcześniej i teraz tylko sobie odświeżyłem, niektóre przeczytałem teraz w całości, w kilku przeczytałem tylko fragmenty, a resztę zostawiłem sobie na przyszły tydzień do poczytania (praca zdalna od poniedziałku 8-) ). I nie miałem pojęcia, na co zagłosować.Postanowiłem podejść do tematu profesjonalnie. Zrobiłem tabelkę i oceniałem każdą relację w skali 1-10 w kilku kategoriach (atrakcyjność i niezwykłość samej podróży, jakość i zawartość zdjęć, przyjemność z czytania tekstu, ilość informacji praktycznych). I znowu się zdziwiłem, bo oprócz pierwszego miejsca, które obstawiałem prawidłowo od samego początku, pozostałe miejsca na podium mocno mnie zaskoczyły. :shock: Okazało się, że jednak podoba mi się nie to, co mi się podoba. Czy jakoś tak.Bardzo chciałbym zmieścić na podium 5 relacji. Nie da się. Szkoda, tym bardziej, że w mojej tabelce między drugim a trzecim miejscem jest minimalna różnica, na trzecim miejscu są dwie relacje, a kolejna ma znowu minimalną stratę.I tak sobie to piszę, skołowany, z nadzieją, że mnie natchnie na kogo głosować.No nic, gratuluję wszystkim. I dziękuję.
sudoku 19 marca 2020 20:58 Odpowiedz
No i poszło. Głos oddany.
wojtol 19 marca 2020 20:58 Odpowiedz
Zostało tylko kilka godzin do zakończenia glosowania.
puhacz 19 marca 2020 20:58 Odpowiedz
marcinsss napisał: Zrobiłem tabelkę i oceniałem każdą relację w skali 1-10 w kilku kategoriach (atrakcyjność i niezwykłość samej podróży, jakość i zawartość zdjęć, przyjemność z czytania tekstu, ilość informacji praktycznych).Zrobiłem podobnie (nieco inne kryteria). Nie wpadłem na to więc dzięki za pomysł :Dp.
brzemia 19 marca 2020 20:58 Odpowiedz
Konkurs na relację z marca 2020 pewnie wygra ktoś kto 20h stał w Kołbaskowie :(
miriam 19 marca 2020 20:58 Odpowiedz
Gratulacje dla wszystkich,szczególnie dla tych co na pudle ;) Oj było co czytać i oglądać :P
cart 19 marca 2020 20:58 Odpowiedz
szach i mat by @pestycyda. Gratulacje! :D
tarman 19 marca 2020 20:58 Odpowiedz
Gratuluję mocno @pestycyda i @cart [emoji106]To był mocny mix relacji 2019, wszystkie relacje zasługują na docenienie. Oby 2020 był równie obfity, pomimo [emoji146]...
maginiak 19 marca 2020 20:58 Odpowiedz
Królowa jest tylko jedna :) Brawo @pestycyda! Ta wygrana, z tym Twoim nickiem, to dziś trochę jak zaklinanie rzeczywistości ;)
pestycyda 19 marca 2020 20:58 Odpowiedz
Bardzo, bardzo serdecznie Wam dziękuję!!!! :* :* :* :* :* :* Właściwie trudno mi dobrać odpowiednie słowa, żeby przekazać to, co teraz czuję. Jestem strasznie szczęśliwa, ale też dość mocno zaskoczona i zawstydzona. Ten rok obfitował w naprawdę niesamowite relacje i samo znalezienie się w konkursie było wielkim wyróżnieniem...@cart, pisząc swoją grudniową relację, stworzyłeś zupełnie nową jakość.Począwszy od pomysłu na nią, poprzez doskonałe przeprowadzenie, aż do wpływu, jaki relacja wywarła na czytelnikach. Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że wywołałeś (i jestem pewna, że nie tylko u mnie :) ogromną nostalgię i chęć spojrzenia "wstecz" na własne, niekoniecznie lotnicze, podróże przez życie. I to było cudowne doświadczenie :) Dziękuję Ci za to serdecznie i kłaniam się w pas.@maginiak - mam nadzieję, że to będzie szybko spełniająca się przepowiednia :DDziękuję Wam z całego serca, ściskam i pozdrawiam gorąco!!!Serdeczności!!!! :* :* :*